29 Mar
29Mar

SOLANASolana, orta uzun vadeli bir yükseliş trend kanalında bulunuyor. Bu, yatırımcılar arasında artan bir iyimserliği işaret ediyor ve devam eden bir yükselişi gösteriyor. Fiyat grafiğinde 207 seviyesi hariç direnç yok ve bu da daha fazla yükseliş işaret ediliyor. Negatif bir tepki durumunda 157.75 ardıından 132.13 seviyeleri gözlemlenebilir. RSI'nin 70'in üzerinde olması, kısa vadeli olarak güçlü pozitif momentum gösterdiğini gösteriyor. Yatırımcılar, solana satın almak için giderek daha fazla ödeme yapmışlar, bu da artan bir iyimserliği ve fiyatın artmaya devam edeceğini gösteriyor. Ancak, özellikle büyük coinler için yüksek RSI, aşırı alım yapıldığına ve aşağı yönlü bir tepki olasılığı olduğuna işaret edebilir.


AVAXAvalanche, orta uzun vadeli bir yükseliş trend kanalının tavanını kırmış durumda, bu da daha da güçlü bir yükseliş oranını işaret ediyor. Ancak, pozitif gelişme, bugünkü seviyeden kısa vadeli düzeltmelerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Fiyat grafiğinde direnç olarak 67.45 seviyesi hariç başka bir direnç bulunmamakta bu da daha fazla yükselişe işaret ediliyor. Negatif bir tepki durumunda, avax yaklaşık olarak 48.00 seviyesinde desteği bulunuyor. RSI, geçen haftalardaki iyi fiyat artışının ardından 70'in üzerinde. Ancak, özellikle büyük coinler için yüksek RSI, aşırı alım yapıldığına ve aşağı yönlü bir tepki olasılığı olduğuna işaret edebilir.


MATICYatırımcılar, zaman içinde Polygon satın almak için daha yüksek fiyatlar ödedi ve matic orta uzun vadeli bir yükseliş trend kanalında bulunuyor. Bu, yatırımcılar arasındaki artan iyimserliği işaret ediyor ve sürekli bir yükselişi işaret ediyor.Matic , olumlu bir tepki verebilecek 1.02 seviyesindeki desteğe yaklaşıyor. Ancak, 1.02 seviyesinin altında bir kırılma negatif bir sinyal olacaktır. Hacim zirveleri ve dip noktaları, fiyat zirveleri ve dip noktalarıyla iyi bir uyum içindedir. Bu, trendi güçlendirir.


XRPRipple, orta uzun vadeli düşüş trendinin tavanını kırmış durumda, bu da daha yavaş bir başlangıç düşüş hızını gösteriyor. Hareketli ortalama göstergesi olumlu bir sinyal verdi. İzole edildiğinde, bu sürekli bir yükselişi işaret eder, ancak göstergenin yavaşlığı genellikle yükselişin büyük bir kısmını kaybettiğinizi gösterir. Xrp destek noktaları 0.54 ve direnç noktaları 0.75'te bulunmaktadır.


ATOMCosmos, orta uzun vadeli bir yükseliş trend kanalında güçlü bir gelişme sergiliyor. Yükselen trendler, coinin olumlu bir gelişme yaşadığını ve yatırımcılar arasındaki satın alma ilgisinin arttığını gösterir. Atom, 12.09 seviyesindeki desteği test ediyor. Bu olumlu bir tepki verebilir, ancak 12.09 seviyesinin altına bir kırılma negatif bir sinyal anlamına gelir. Hacim zirveleri ve dip noktaları, fiyat zirveleri ve dip noktalarıyla iyi bir uyum içindedir. Bu, trendi güçlendirir.Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.